Join us

TICK TACK plánuje být největší taxislužbou v Praze. Aktuálně objednal 300 nových aut – včetně stovky OCTAVIÍ G-TEC CNG pro značku GREEN PRAGUE. Nejlepší a nejtransparentnější podmínky pro řidiče; za dispečink paušál pouze 1000 Kč, nejlepší podmínky pronájmu vozidel.

Stáhnout info pro řidiče

taxi

Vyzýváme všechny šikovné a poctivé řidiče taxi, kteří mají zájem pracovat pro prestižní značku, poskytovat kvalitní služby, jezdit nejmodernějšími vozidly a působit v ekonomicky férovém prostředí, aby nás oslovili a přešli k nám. Nabízíme Vám nejmodernější vozidla, nízký poplatek za dispečink a možnost ukázat se v tom nejlepším světle ve špičkových zákaznických službách.

interier-tablet

Co mám udělat pro to, abych se stal vaším řidičem - partnerem?

Navštivte nás na naší centrále Za Opravnou 186/1, 150 00 Praha 5. kde Vás ochotně přijmeme. Napište nám e-mail na adresu kariera@ticktack.cz nebo volejte: 725 502 855

Proč jezdit s námi?

Řidiči, kteří se rozhodnou přejít pod dispečink TICK TACK, budou platit paušální poplatek za dispečink pouze ve výši 1000 Kč – včetně DPH. Pražské taxislužby požadují od řidičů neúměrně vysoké poplatky za služby dispečinku dosahujících 5-20 tisíc Kč měsíčně. Je to jedním z důvodů, které některé řidiče pak nutí podvádět zejména na zahraniční klientele. 
 
Vedle poplatku za dispečink tak řidiči zaplatí pouze náklady spojené s pronájmem a provozem vozidla – tedy zejména leasingové splátky a pohonné hmoty. Veškeré náklady, které budou řidičům přeúčtovány, budou přeúčtovány v poměru 1:1 – bez přirážky či marže ze strany taxislužby. U řady nákladů, jako je například servis, či nákup pohonných hmot pak budou mít řidiči možnost využívat speciálně dohodnutých zvýhodněných cen. 
 

Součástí měsíčních splátek za pronájem auta jsou pak: auto i pro soukromé využití, havarijní pojištění a povinné ručení, služby call-centra, marketingová podpora, nárok na výměnu vozu po jednom roce užívání, volitelně pravidelný servis, taxametr a taxi svítilna, pasažérský tablet, pronájem platebního terminálu vč. SW, přenos dat – WiFi, poplatek za radiopřijímač či navigace.